Poznaj naszą historię

Jakość – Skuteczność – Bezpieczeństwo – Innowacyjność

Nasza misja

Wspieramy Was w poprawie jakości życia, łącząc wiedzę ekspercką z naturalnymi produktami konopnymi najwyższej jakości.

Kubanna ma dwa uzupełniające się cele, pragniemy bowiem pomagać innym w walce o ich zdrowie oraz o lepszą jakość życia, za sprawą budowania odpowiedniej świadomości.

O nas

Jesteśmy marką, która powstała z myślą o osobach dokładnie takich samych jak my, z własnymi problemami i bagażem doświadczeń, ale i chęcią poprawy jakości swojego życia.

Zawsze jednak podkreślamy, że Kubanna to nie tylko marka, lecz przede wszystkim ludzie, którzy swoją pracą chcą nieść pomoc innym.

Z miłości do życia, z szacunku do zdrowia, z wiary w naturę

Osobiste doświadczenia członków naszego zespołu, zainspirowały nas do stworzenia firmy, która za pomocą holistycznego budowania świadomości, będzie leczyć ciało i duszę. Szczególną rolę odegrała w tym przypadku historia Anny Mazur, czyli jednego z założycieli Kubanna.

Rozpoczęcie swojej przygody z kannabinoidami nazywa „przebudzeniem”. Był to bowiem czas, kiedy na skutek choroby, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Dla kobiety, która dotychczas niemal całe swoje życie zawodowe spędziła w wyścigu szczurów, pracując dla wielkich korporacji, zdiagnozowanie ziarniszczaka było wręcz absurdem. Początkowe niedowierzanie i myśli typu „… jak to ja? Musiała zajść jakaś pomyłka!”, zaczęły ustępować powolnemu procesowi wewnętrznej przemiany.

Obawy związane z utratą włosów w wyniku chemioterapii, przestawały mieć znaczenie, najważniejsza stała się walka o życie. Szukając alternatyw mogących pomóc w terapii, rozpoczęła stosowanie olejków CBD, wierząc w ich korzystne działanie. Z czasem okazało się, że ta kuracja pomogła uniknąć nawrotu choroby. Jak sama twierdzi, kluczem do wyzdrowienia były wiara oraz pozytywne myślenie, które całkowicie zmieniły Jej życie.

„Odetchnęłam z ulgą ale dowiedziałam się również, że mój nowotwór może się odnowić nawet po 20 latach, no cóż, postanowiłam realizować marzenia i diametralnie zmienić siebie i swoje życie, bo dobrze wiedziałam, że jutra może już nie być. Kupiłam sportowy motocykl, zostawiłam korporację i zamieszkałam nad morzem o czym zawsze marzyłam. Zaufałam naturze, zaufałam konopiom i wewnętrznej sile umysłu.”

Walka o zdrowie i życie, pokazały nam jak łatwo jest je stracić, dlatego też na każdym kroku podkreślamy, że to właśnie te wartości odgrywają główną rolę w naszej pracy. Utwierdziło nas to również w przekonaniu, że natura dokładnie wie co robi, a idealny balans, który w niej króluje może być dla nas najlepszym lekarstwem. Pragniemy więc odczarować konopie, aby pokazać jak cennymi są roślinami oraz jak bardzo dobroczynny wpływ mogą mieć na nasze zdrowie.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku konopnym, stworzyliśmy szeroką gamę produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz oferujemy kompleksowy zakres usług, w tym ekspercką terapię konopną.

Jesteśmy przy naszych klientach na każdym etapie ich przygody z konopiami, niezależnie czy dopiero raczkują w tym temacie, czy są z nim już dobrze zaznajomieni. Do każdego podchodzimy indywidualnie, łącząc w tym rzetelność, szczerość i empatię.

Wierzymy, że dopiero taka kombinacja jest w stanie zapewnić najlepsze rezultaty terapii, a potwierdzeniem skuteczności takiego podejścia może być nasza największa motywacja do pracy, czyli zadowolenie naszych klientów.

Zainteresowała Cię nasza marka?

Nasz sklep

Polecane produkty

Do góry