fgc
rolnictwo
jakosc

Produkty Kubanna powstają w najbardziej zaawansowanym, ustandaryzowanym i wszechstronnym zakładzie produkcji kannabinoidów w Europie.

Proces wytwarzania

Proces odbywa się zgodnie z normami UE z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych odmian konopi z certyfikatami analiz.

Laboratorium, w którym powstają produkty Kubanna, jest jednym z największych podmiotów badawczych w tym obszarze w Europie. Uznawane jest za lidera w dziedzinie ekstrakcji konopi, formulacji i produkcji CBD w najwyższych możliwych standardach, dzięki zaawansowanym procesom ekstrakcji.

Gwarancja jakości

Gwarancją jakości jest innowacyjna metoda czystej ekstracji CO2 z użyciem nowoczesnych i innowacyjnych maszyn do ekstrakcji firmy Vitalis Technologies SFE, zgodnych z normą Food Grade i certyfikatem GMP.

Linia do ekstrakcji została zaprojektowana, wyprodukowana i przetestowana zgodnie z najnowszymi normami ASME BPVC, CSA i jest zgodna z innowacyjnymi praktykami branżowymi dotyczącymi projektów sanitarnych.

Zainteresowała Cię nasza marka?

Nasze produkty posiadają unikalne formuły mające na celu funkcjonalność terapeutyczną.

Produkty Kubanna powstają z wykorzystaniem nowoczesnych instrumentów laboratoryjnych, projektowane przez jeden z najbardziej utalentowanych zespołów w Europie.

Wszystkie etapy produkcji są zgodne z najwyższymi możliwymi standardami, w tym HACCP, oraz w pełni zgodne z wymogami bezpieczeństwa żywności, oraz certyfikatem bezpieczeństwa i higieny żywności (Główny Inspektorat Sanitarny).

Wszystkie produkty Kubanna opracowane są we współpracy z lekarzami i farmaceutami. To zapewnia naszym klientom najwyższe standardy wymagane do wykorzystywania produktów jako suplementów wspomagających leczenie wielu dolegliwości.

Nasz sklep

Polecane produkty

Do góry