fgc
rolnictwo
jakosc

Produkty Kubanna powstają w najbardziej zaawansowanym, ustandaryzowanym i wszechstronnym zakładzie produkcji kannabinoidów w Europie.

Proces wytwarzania

Proces odbywa się zgodnie z normami UE z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych odmian konopi z certyfikatami analiz.

Laboratorium, w którym powstają produkty Kubanna, jest jednym z największych podmiotów badawczych w tym obszarze w Europie. Uznawane jest za lidera w dziedzinie ekstrakcji konopi, formulacji i produkcji CBD w najwyższych możliwych standardach, dzięki zaawansowanym procesom ekstrakcji.

Gwarancja jakości

Gwarancją jakości jest innowacyjna metoda czystej ekstracji CO2 z użyciem nowoczesnych i innowacyjnych maszyn do ekstrakcji firmy Vitalis Technologies SFE, zgodnych z normą Food Grade i certyfikatem GMP.

Linia do ekstrakcji została zaprojektowana, wyprodukowana i przetestowana zgodnie z najnowszymi normami ASME BPVC, CSA i jest zgodna z innowacyjnymi praktykami branżowymi dotyczącymi projektów sanitarnych.

Zainteresowała Cię nasza marka?

Nasze produkty posiadają unikalne formuły mające na celu funkcjonalność terapeutyczną.

Produkty Kubanna powstają z wykorzystaniem nowoczesnych instrumentów laboratoryjnych, projektowane przez jeden z najbardziej utalentowanych zespołów w Europie.

Wszystkie etapy produkcji są zgodne z najwyższymi możliwymi standardami, w tym HACCP, oraz w pełni zgodne z wymogami bezpieczeństwa żywności, oraz certyfikatem bezpieczeństwa i higieny żywności (Główny Inspektorat Sanitarny).

Wszystkie produkty Kubanna opracowane są we współpracy z lekarzami i farmaceutami. To zapewnia naszym klientom najwyższe standardy wymagane do wykorzystywania produktów jako suplementów wspomagających leczenie wielu dolegliwości.

Nasz sklep

Polecane produkty

Do góry
Pianka za 1zł przy zakupie kremu.
This is default text for notification bar